Всі новинки
Всі лідери продажів

Швейна фурнітура. Компанія DA-TEX

Ми виробляємо та продаємо швейну фурнітуру. Здебільшого для робочого одягу, але асортимент доволі широкий і підійде для пошиву та ремонту повсякденного одягу або військової форми (гудзики, застібки, резинка, кнопки), виготовлення м'яких меблів (нитки, велкро, шнури), сумок (ремінна стрічка, карабіни, рамки, пряжки), порт'єр (люверси).

Опт та роздріб

Ми продаємо швейну фурнітуру оптом. Вам потрібно 10 джинсових гудзикиів або 2 тракторі блискавки — ми розуміємо і хотіли б допомогти. Нажаль, особливості зберігання та обліку при оптовій торгівлі роблять такі операції вкрай складними. Але ми обов'язково підкажемо вам адреси найближчих магазинів.

Інтернет-магазин

Купити швейну фурнітуру можна як в нешему офісі, так і через інтернет-магазин (заказати on-line), де ви зараз знаходитесь. Залишки та ціни на сайті оновлюються в реальному часі — отже завжди актуальні, проте, щоб запобігти непорозумінь, уточнюйте деталі замовлення у менеджерів.

Асортимент

Вклчає усі основні види аксесуарів, а також інструмент для роботи з люверсами, нитки, магніти, ножиці. Заходьте у відповідний розділ або скористайтесь пошуком.

Шийте одяг разом з компанією ДА-ТЕКС!

icon

Доставка по Україні

За тарифами перевізників

icon

Гарантія

Повернення протягом 14 днів

icon

Є кава!

Дуже смачна, а також цукерочки! Безкоштовно!

icon

Зручна оплата

Готівка, безготівковий, банківські карти