Сумочна фурнітура
Фурнітура для сумок | Пластикова фурнітура оптом

Сумочна фурнітура

Фурнітура для виробництва і ремонту сумок оптом. Ручки, люверси, наплічники. Є карабіни, рамки, пряжки. Доставка по Україні компаніями-перевізниками. Купити також можна в офісі. Оплата за безготівковим розрахунком, на карту або готівкою.

Знайдено товарів: 11.

Показати 1-11 з 11 товарів
Активні фільтри

Фурнітура для сумок - найважливіша ланка у виготовленні і ремонті. Вона також необхідна для рюкзаків, чохлів, дитячих колясок. За допомогою фурнітури здійснюється з'єднання частину, зміцнення отворів, розподіл навантаження.

Які бувають різновиди фурнітури для сумок?

  • Ручка. Пластикова накладка на ручку-ремінь, що підвищує площу контакту з рукою - щоб не різало руки коли людина несе сумку, особливо важку.
  • Наплічник. Призначений для зняття навантаження, надівається на плечовий ремінь.
  • Пуклі. Маленькі ніжки для сумки. Закріплюються на дні, служать для запобігання зносу.
  • Люверс. Шайба для зміцнення отворів. Зазвичай в нього протягуються шнури.
  • Карабін. Застібка для кріплення ременя. Виконується у вигляді довгастого кільця з пружною рознімною частиною.
  • Рамка і пряжка. Елементи для регулювання довжини ремінця. Зазвичай прямокутної форми.
  • Півкільце. Кріпиться на сумку пасової стрічкою, а напівкругла частина служить місцем закріплення карабіна.

Як працює фурнітура для сумок?

Зрозуміти сухі визначення зі спец. термінами дійсно буває складно. Спробуємо пояснити на живих прикладах призначення елементів фурнітури для сумок.

Шнур в якості застібки для рюкзака досить практичний. Згадайте як в самий не підходящий момент блискавка заклинює і доводилося її рвати. Інша ситуація: зіпер розійшовся, а для заміни, потрібно нести сумку в майстерню. Зі шнуром все простіше. Він навряд чи заклинить, а замінити його - хвилинна справа. Але щоб шнурок не рвав отвори, потрібно їх зміцнювати. Це завдання для люверсів.

Носити сумку на плечі набагато зручніше ніж в руці. Але перевага може зійти нанівець якщо не підібрано довжину - усі ми різного зросту і статури. Рішення очевидне - регульований ремінь. Для цього служать рамки і пряжки.

Як прикріпити ремінь до сумки? Можна просто пришити, але тоді не буде працювати регулювання довжини. Крім того, замінити його досить складно. Інша справа якщо ремінець пристібнутий через півкільце і карабін.

Ставити сумку прямо на підлогу не дуже хочеться. Особливо на вулиці. Мало що там ставили до нас! І добре якщо це граніт в метро або лінолеум. Асфальт у нас буває такий що може швидко привести дно сумки в стан ганчірочки. Вирішити цю проблему просто. Жорстке дно доповнюють пуклями - маленькими ніжками.

Сподіваємося, інформація була корисною і не дуже нудною:)