Фільтр за

Наявність:

Наявність:

Розмір

Розмір

Колір

Колір

Спеціальний атрибут

Спеціальний атрибут

Ціна

Ціна

  • 82,00 ₴ - 10 350,00 ₴

Світловідбиваюча стрічка
Світловідбиваюча стрічка для робочого одягу | Купити оптом

Світловідбиваюча стрічка

Світловідбиваюча стрічка яскравих кольорів (жовтий, зелений ...) для робочого одягу, жилетів для дітей та велосипедистів. Є моделі з контрастною центральної смугою для поліпшення помітності. Кріплення на основу здійснюється швейними нитками.

Знайдено товарів: 48.

Показати 1-24 з 48 товарів
Активні фільтри

Світловідбиваюча стрічка - це спеціальна тасьма, що кріпиться на одяг, транспорт, дорожні знаки для поліпшення їх помітності в умовах нічного освітлення. Ви могли бачити її на жилетах дорожніх робітників (їх часто надягають велосипедисти), одязі рятувальників. Світло, що потрапляє на таку стрічку, відбивається в сторону свого джерела з мінімальним розсіюванням, що і робить с/в матеріали добре помітними. Це особливо актуально якщо освітлення рухливе, тобто від автомобільних фар, ручних ліхтарів, прожекторів на вертольотах.

Принцип дії і характеристики відбиваючої стрічки

Звичайні поверхні розсіюють і поглинають спрямований на них промінь світла. Влучна аналогія - струмінь води. Якщо плеснути на одяг в шафі (тільки не питайте навіщо це робити, припустимо так можна зняти стрес ;), то частина води відразу вбереться, що відповідає поглинанню світла, а решта розлетиться в усі боки. Щоб світло відбивалося без втрат, потрібно зробити поверхню гладкою. Так працює дзеркало, але промінь в цьому випадку повернеться до джерела тільки якщо кут близький до прямого.

Щоб світло завжди відбивався в потрібну сторону, на матеріал наносять багато мікроскопічних кульок, що відбивають від внутрішньої поверхні. Ця технологія була розроблена компанією 3M. Іноді замість кульок в світловідбивних стрічках використовують інші форми: воронки, призми.

Основною характеристикою с/в стрічки є коефіцієнт відбиття - чим він більший, тим краще відбиваются промені промені.

Сфери застосування світловідбиваючої стрічки

Робочий одяг

Світловідбиваюча стрічка особливо важлива на будівництвах, де робота може йти в темну пору доби, а освітлення проводиться фарами будівельної техніки або прожектором на стрілі крана.

Безпека дорожнього руху

Одяг дорожніх робітників обов'язково повиннен бути оздоблений світловідбиваючими елементами, оскільки люди працюють в безпосередній близькості від автомобілів що швидко рухаються і повинні бути добре помітні.

Світловідбиваючою плівкою обклеєні дорожні знаки, тимчасові огорожі і шлагбауми.

Вогнеборці, рятувальники

В умовах ліквідації стихійних лих або техногенних катастроф, рятувальники можуть переміщатися хаотично, видимість може бути погіршена за рахунок пилу і диму, а роботи можуть вестися цілодобово. Тому одяг вогнеборців має світловідбиваючі стрічки та сегменти.

Інші застосування

С/В матеріали, правда у вигляді плівок і пластикових блоків, ми часто бачимо на автомобілях, велосипедах, мотоциклах. Мета та сама - позначення габаритів, підвищення помітності.

Останнім часом світловідбиваючі покриття і накладки широко застосовуються в дизайні.