Хольнітени
Хольнітени (заклепки) - купити оптом для одягу та сумок

Хольнітени

Знайдено товарів: 16.

Показати 1-16 з 16 товарів
Активні фільтри

Хольнітени - різновид швейної металевої фурнітури, яка призначена для виконання кількох функцій: з'єднання, зміцнення і прикраси. Це міцна клепка постійного з'єднання, що складається з капелюшка та ніжки. При установці її на виріб, гвіздок загинається, надійно закріплюючись всередині капелюшка.

Найяскравіший приклад хольнітенів - заклепки на кишенях джинсів. Перш ніж стати аксесуаром улюбленого одягу, хольнітени застосовували виключно в зміцненні кінської збруї. Але в 1873 році в історії моди відбулася одна важлива подія: було видано патент на виготовлення брюк, в кутах кишень яких встановлювали металеві заклепки хольнітени. З того часу джинси залишаються найбільш популярним видом одягу.

Заклепки-хольнітени

Сьогодні їх використовують не тільки в пошитті джинсових штанів. Хольнітени застосовуються повсюдно і ми кожен день з ними стикаємося. Наприклад, йдучи в ресторан, ви просите меню. Придивіться і ви побачите хольнітени. Так, саме вони скріплюють меню і надають йому завершеного вигляду.

Фурнітура хольнітени встановлюється і на інші вироби:

  • Туристичне спорядження, де важлива міцність з'єднань.
  • Одяг з деніму. Кріпляться хольнітени не тільки на джинси, але також спідниці, куртки, комбінезони та жилети.
  • Хольнітени для шкіри встановлюють на сумки, ремені і взуття, ремінці годин.
  • Головні убори.
  • Папки та брошури.

Хольнітени не тільки підвищують міцність виробу, але також надають йому більш стильний зовнішній вигляд. Деякі типи хольнітенів настільки незвичайні, що використовуються виключно в якості прикраси на одязі та аксесуарах.

Матеріали та розміри

Діаметр хольнітени варіюється від 3 мм до 12 мм, найбільш часто задіюють у виробництві хольнітени 7 мм, зустрічаються також 5 мм і 9 мм. Вони можуть бути стандартного кольору (нікель, нержавіюча сталь, золото, темний нікель, антик) або пофарбовані в будь-який інший. Тут слід зазначити, що пофарбовані хольнітени менш затребувані, тому що коштують дорожче, до того ж з часом на них з'являються подряпини і відколи.

Капелюшок хольнітена може бути плоским, круглим, загостреним, мати принт, містити назву компанії чи бренду, його прикрашають камінням або скляними намистинами.

Умовно хольнітени діляться на дві групи: хольнітени односторонні і хольнітени двосторонні (на фото). Перші мають лицьову частину і часто плоску зворотню. Своє застосування подібні хольнітени знаходять в пошитті взуття або імітують застібки-гудзики , тобто в тому випадку, коли виворіт захований і його не видно. Двосторонні виглядають однаково з обох сторін. Ними зміцнюють ремені, гаманці, сумки та інші вироби зі шкіри або шкірозамінника.

Де купити хольнітени? Для цього достатньо переглянути каталог нашої продукції. В інтернет-магазині DA-TEX ви можете хольнітени купити оптом різної форми, кольору, діаметра і з різною довжиною ніжки.