Тракторна блискавка
Тракторна блискавка - купити оптом, вибрати потрібний тип

Тракторна блискавка

Знайдено товарів: 90.

Показати 1-24 з 90 товарів
Активні фільтри

Тракторна блискавка - зручний і практичний різновид швейної фурнітури. Ця швидка застібка проста в установці, досить надійна, а при правильно підібраному кольорі виглядає красиво і акуратно. На її основі також роблять відмінні дизайнерські речі, наприклад сумки з величезними замками або навушники які можна "розкрити".

Блискавка тракторна конструктивно схожа на металеву. Це дві тасьми з бавовняної або синтетичної тканини, на яких послідовно закріплені Т-образні зуби. Матеріалом для виготовлення зубів служить пластмаса.

Про матеріали

Блискавки тракторні виготовляються з полиформальдегида (POM), матеріалу стійкого до органічних розчинників, з високою стабільністю розмірів і низьким тертям. Також можуть застосовуватися інші термопластичні полімери, наприклад поліетилен (PE), тобто можуть бути використані перероблені відходи. Купити тракторну блискавку - значить допомогти навколишньому середовищу.

Про назву тракторної блискавки

Існує думка що тракторні блискавки отримали назву завдяки подібності до транспортної гусениці, але швидше за все це помилка - з такою подібністю можна погодитися з великою натяжкою. Швидше мався на увазі слід від колеса трактора - поглиблення від протекторів покришки дійсно нагадують зчеплені зубчики блискавки тракторного типу. В англійській мові згадка тракторної гусениці в назві взагалі відсутня. "Plastic-molded zippers" - просто формований пластиковий замок.

Особливості

Блискавка трактор зазвичай буває великих розмірів. Пластикові зубці повинні бути не менші за деякий розмір щоб надійно зачіпатися одне за одного і міцно сидіти на стрічці. Тракторний замок блискавка зазвичай виглядає масивно. На витонченому костюмі це, звичайно, не доречно, а ось на зимовій куртці або на великій сумці виглядає дуже добре.

Про сфери застосування тракторної застібки

Кому ще може знадобитися купити блискавку тракторну? Наприклад виробнику канцелярських пеналів, на які часто ставлять такі застібки. У деяких випадках важливо щоб одяг не містив металевих частин, а значить металеву блискавку використовувати не можна. Вихід в даному випадку цілком очевидний.

Про розміри

Типові розміри визначаються типовою сферою застосування. Для короткої куртки підійде блискавка тракторна 80 см. Бувають звичайно і "особливі вимоги", але для них краще взяти рулонну блискавку, яку легше обрізати до потрібної довжини. При необхідності до потрібного розміру можна вкоротити і тракторну, наприклад 100 см. Але, як правило, в цьому немає потреби - крок зміни довжини досить невеликий і дозволяє підібрати необхідний варіант.

Що ж стосується розміру в сенсі номера, то тут зазвичай не виникає проблем. Його значення менш критичне і можна взяти, наприклад ТР8 замість ТР10 без втрати товарних якостей.

Асортимент

Блискавка тракторна, купити яку оптом можна в нашому інтернет-магазині в Києві чи Харкові, відрізняється наступними атрибутами.

Колір. Визначає дизайн виробу. Наприклад для джинсової тканини добре підійде синій або чорний замок.

Розмір. Звичайно що "грубіша" річ, то більший номер застібки слід використовувати.

Довжина. Зазвичай стандартна для відповідних предметів одягу або аксесуарів.

1 або 2 слайдера. Блискавки з двома замками мають свою специфіку використання.