Фільтр за

Наявність:

Наявність:

Розмір

Розмір

Колір

Колір

Спеціальний атрибут

Спеціальний атрибут

Ціна

Ціна

  • 0,00 ₴ - 3 589,00 ₴

Застібка-блискавка
Застібка блискавка (zipper). Металева, тракторана, спіральна | Купити оптом

Застібка-блискавка

Застібка блискавка широкого спектру застосування з одним або двома бегунками. Велика колірна гамма і розмірний ряд. Купити блискавку можна за готівковим і безготівковим розрахунком. Доставка проводиться поштовими компаніями. У нашому магазині також є бігунки для блискавок.

Знайдено товарів: 391.

Показати 1-24 з 391 товарів
Активні фільтри

Конструкція блискавки не потребує опису - ця застібка поширена і кожен з нею зустрічався. Про всяк випадок ось посилання. Якщо коротко, блискавка - це дві тасьми з рядами зачепів, розташованих послідовно на такій відстані щоб між ними щільно помістився ще один - з протилежного тасьми. Зачепи взаємно фіксуються і не дають розстібнутися. Це схоже на орнамент, де елементи утворюють один одного. За прцедуру застібання/розстібання замка блискавки відповідає бігунок.

Переваги та недоліки блискавок

Блискавка була розроблена як швидка застібка для взуття ще в 19 столітті. Тоді ж з'явилася назва zipper. У той час вона не отримала широкого розповсюдження, але пізніше "вписалася" в швейне виробництво завдяки зручності та швидкості застібання. Так блискавка для куртки стала звичним явищем. Швидкість - основна перевага блискавки для одягу про що і говорить назва цього типу застібки. Первинна англійська назва zipper походить від слова zip [промайнути], а також позначає звук тканини що розривається, що мабуть і дало асоціацію.

У блискавки застібки багато переваг. Перелічимо основні:

  • Швидкість – мабуть це найшвидша з великих застібок
  • Міцність з'єднання наприклад в порівнянні з кнопкою або липучкою
  • Досить високий ступінь герметичності – існують полностю герметичні блискавки, що використовуються, наприклад, в дайверским спорядженні
  • Можливість установки в домашніх умовах – пришити блискавку, звичайно, складніше ніж ґудзик, але для цього не потрібне спеціальне обладнання, як для кнопок. Досить ниток і голки.

Основний недолік зіпера - заїдання, характерне для металевої застібки. Це, як правило, наслідок занадто інтенсивного і недбалого використання (зуби розхитуються), зберігання в сильно зігнутому стані або впливу агресивних речовин, від чого метал може окислюватися. Інший недолік - відносна складність заміни при поломці, оскільки потрібно перешити замок цілком. Але якщо зламався тільки бігунок, ремонт буде значно простішим.

Різновиди блискавок і їх відмінності

  • Металева. Зуби зроблені з металу, а значить, їх зносостійкість вища. Зберігати краще в распрямленому вигляді, а також слід берегти від хімічно активних речовин. Металевий зіпер може виглядати більш солідно і естетично. Металева блискавка на одязі з джинсової тканини виглядаює стильно. Добре виглядає зі шкірою.
  • Тракторна. Зуби зроблені з пластика. Цей різновид вважається зносостійким і залишається працездатним навіть при випаданні одного з зубчиків. Це наслідок масивності конструкції, яка обумовлює сферу застосування: верхній одяг, сумки.
  • Спіральна. Виконана з крученого синтетичного волокна. Вважається найменш зносостійкого, але найбільш компактною. Саме цей тип поставляється не тільки поштучно (фіксованої довжини), але і рулонами, що дуже доречно якщо потрібно купити довгу блискавку.
  • Інші різновиди. Існують також потаємні, герметичні, двосторонні і навіть еластичні блискавки (для трикотажних виробів).

Слід зазначити блискавки з двома замками, що дозволяють, по-перше, відкривати невеликі сегменти в будь-якому місці застібки, а по-друге, вони залишаються в строю при розриві спіралі або випаданні декількох суміжних зубів - просто потрібно застібати обидва слайдера до проблемного місця.

Атипове застосування

Нестримна дизайнерська думка знайшла цікавий спосіб використання зіперів як "будівельного матеріалу" для сумок, абажурів, чохлів і пеналів, які можна "трансформувати" під свій смак і потреби. Ось кілька фото на підтвердження.

Металеві блискавки служать основою для біжутерії. А якщо на тасьмі закріпити провід навушників, то отримаємо забавний, і зручний аксесуар.