Фільтр за

Наявність:

Наявність:

Розмір

Розмір

Ціна

Ціна

  • 540,00 ₴ - 1 740,00 ₴

Металеві ґудзики
Металеві ґудзики – купити оптом. Чотири отвори

Металеві ґудзики

Металеві ґудзики на чотири отоври для робочого та повсякденного одягу, а також для сумок. Можуть стати альтернативою кнопкам.

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів
Активні фільтри

Завдяки своїй міцності, функціональності і різноманітності дизайну, металеві ґудзики є одними з найбільш популярних. Метал - перевірений, міцний і ефектний матеріал. Вибравши потрібний колір і візерунок, ці гудзики можна використовувати на всіх видах одягу та аксесуарах.

Ґудзики металеві можуть бути великими або маленькими, круглими або овальними, квадратними або прямокутними, світлими або темними.

Існують різні види металевих гудзиків: з двома або чотирма отворами, з цвяшком або без, а також металеві ґудзики на ніжці, більш відомі як джинсові.

За матеріалом виготовлення гудзики металеві можна розділити на:

  • цинкові
  • латунні
  • з нержавіючої сталі
  • алюмінієві
  • залізні

Латунні і цинкові - найчастіші металеві ґудзики. Завдяки своїй стійкості до іржі і порівняно низькій вартості, набирають популярність і гудзики з нержавіючої сталі. На ринку швейної фурнітури представлені також алюмінієві ґудзики і залізні. Однак останні, поверхня яких вразлива до корозії, використовуються рідко.

Розглянемо найбільш часто використовувані металеві ґудзики.

Ґудзики металеві з цинкового сплаву

Ґудзики металеві з цинку - це висококласна фурнітура. Зазвичай використовуються в пошитті якісних дорогих пальто, джинсів, уніформи і т.д. Це найбільш дорогі металеві ґудзики, які можна купити. Їх виготовляють із сплаву, до складу якого входить здебільшого цинк і алюміній.

Після лиття під тиском металеві ґудзики проходять полірування. Видаляються задирки по краях і в отворах, вирівнюється поверхня перед заключним процесом гальванізації, який зміцнює гудзики, захищає від іржі та надає виробам необхідний колір або відтінок.

Латунні металеві ґудзики

Ще один тип високоякісних металевих гудзиків зі сплаву міді та цинку, доступний в широкому розмаїтті дизайнів. Зазвичай використовується при пошитті джинсового, повсякденного одягу, пальто, сумок тощо. Купити гудзики металеві з латуні можна дешевше, ніж цинкові, але вони дорожчі гудзиків з нержавіючої сталі.

Металеві гудзики з цинкового сплаву легко відрізнити від латунних. Цинкові важче, а подряпавши гальванічне покриття, ви виявите, що зовні матеріал нагадує залізо. Латунні ґудзики більш легкі, із золотим відтінком (на фото металевих гудзиків ви можете побачити різницю).

У нашому магазині ви можете купити металеві ґудзики за вигідними оптовими цінами.