ОПРАЦЮВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Як тільки замовлення оформлене, на електронну адресу Покупця відправляється підтвердження про реєстрацію замовлення, із зазначенням загальної суми замовлення без урахування фактичної вартості доставки. Це повідомлення є підтвердженням того, що замовлення Покупця прийняте в обробку і йде підготовка до пересилання.

Замовлення обробляється і готується Продавцем протягом 1-3 робочих днів від дати його оформлення Покупцем на Сайті, і відправляється на адресу, вказану Покупцем.

Продавець не несе відповідальності за затримку доставки замовлення Покупцеві в разі неповних і / або недостовірних даних, зазначених Покупцем при оформленні замовлення.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

Оплата замовлення здійснюється в гривнях, до відправки товару, в повному обсязі шляхом перерахування грошових коштів на карту банку «ПриватБанк» або іншим способом, зазначеним на сайті.

При оформленні замовлення і його повній оплаті до 14.00, товар може бути відправлений в той же день, після попереднього узгодження з менеджером.

Перед проведенням будь-яких грошових операцій, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними вище.

ДОСТАВКА ТОВАРУ

Самовивіз з офісу (Київ, пров. Балтійський 20, оф. 101) або Нова пошта.

Доставка товару здійснюється в межах території України способом і за адресою, вказаною Покупцем під час оформлення замовлення. Продавець не несе відповідальності в разі неповних і / або недостовірних даних, зазначених Покупцем.

Доставка оплачується Покупцем відповідно до діючих тарифів транспортної компанії.

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

У разі виявлення невідповідності оформленого замовлення, Покупець має право обміняти або повернути товар. Обмін і повернення товару здійснюється протягом 2-х тижнів від дати відвантаження.

У разі невідповідності якості товару заявленим характеристикам, Покупець має право на повернення бракованого та відправлення нового товару за рахунок компанії.

Для оформлення процедури повернення, зв'яжіться з менеджером.