Фільтр за

Наявність:

Наявність:

Розмір

Розмір

Колір

Колір

Спеціальний атрибут

Спеціальний атрибут

Ціна

Ціна

  • 38,00 ₴ - 52,00 ₴

Нитки капрон
Нитки поліестер 100% - купити оптом

Нитки капрон

Знайдено товарів: 46.

Показати 1-24 з 46 товарів
Активні фільтри

Поліестер настільки універсальний, що з нього виробляють абсолютно різну продукцію: пляшки для води, одяг, килими, штори, постільна білизна, шпалери, шланги, вітрила, наповнювач для подушок і меблів, а також мотузки і нитки поліестер.

Як роблять

Основою для виробництва служить поліефір, який може використовуватися у вигляді пластику або волокон. Останні виготовляють з поліетилентерефталату або, скорочено, ПЕТ. Для цього густу липку рідину, схожу за консистенцією з медом, витісняють через крихітні дірочки спеціального пристрою, що нагадує душову лійку. Так утворюються безперервні нитки поліестер. Залежно від кількості отворів, виробляються мононитки (одне) і полінитки (кілька). Їх можна витіснити через спеціальні форми, в результаті чого отримують різні типи поліестер нитки, які будуть відрізнятися текстурою і інтенсивністю блиску.

Властивості ниток з поліестеру

  • Нитки з поліестеру відрізняються високою міцністю і зносостійкістю. Вони не рвуться і не перетираються, тому широко застосовуються у виготовленні робочої уніформи, спортивного інвентарю, ременів безпеки і т.д.
  • Волокна яскраві і блискучі, вони пружні, еластичні, легко розтягуються і так само швидко, не деформуючись, відновлюються після розтягування.
  • Поліестерові нитки стійкі до цвілі і мікроорганізмів, не вбирають вологу, не втрачають свій колір і блиск, а також не зношуються після частих прань з відбілювачем.
  • Їх можна не побоюючись прати в гарячій воді, сушити на сонці і навіть гладити праскою, адже температура плавлення матеріалу становить 250°С.

Застосування

Нитки поліестер широко застосовуються в пошитті одягу, взуття, засобів індивідуального захисту, вишивці, в виготовленні сумок, виробів зі шкіри та навіть в хірургії. Вони просто незамінні у виробництві меблів, спортивних аксесуарів, тентів, в обробці автомобільних салонів і шин.

Найбільш часто використовувані - це нитки поліестер 40. Але в цілому, виробляються нитки 100% поліестеру в діапазоні 15-600. Цифрове значення вказує на щільність волокна і чим нижче це значення, тим нитка тонша і більш підходить для пошиття одягу. У верхньому цифровому діапазоні знаходяться важкі, щільні і дуже міцні нитки.

Одне з ключових і незаперечних переваг поліестер нитки - її помірна вартість. Інтернет-магазин швейної фурнітури DA-TEX пропонує купити нитки поліестерові по ще більш вигідними оптовими цінами. На сайті продукція представлена ??в широкому колірному асортименті і з різною щільністю волокон.