Джинсові ґудзики
Джинсові ґудзики - купити для джинсового одягу (курток, штанів, спідниць)

Джинсові ґудзики

Джинсові ґудзики - один з найбільш затребуваних товарів швейної фурнітури. Вони мають ергономічний дизайн і широко використовуються в пошитті одягу. Джинсові ґудзики більш міцні та довговічні за звичайні пришивні і прості в установці, що робить їх ідеальним вибором для деніму, інших щільних тканин, шкіри і шкірозамінника.

Знайдено товарів: 9.

Показати 1-9 з 9 товарів
Активні фільтри

Джинсові ґудзики - застосування і історія

Спочатку металеві джинсові ґудзики використовувалися в грубому робочому одязі і зарекомендували себе, як надійна фурнітура, що витримує великі навантаження. Цей зручний і практичний вид застібки отримав свою назву оскільки зазвичай використовується в джинсовому одязі, який спочатку був робочою формою. Це було в 19 столітті, коли навантаження на робочих були більші і застібка повинна була триматися міцно щоб не відлетіти. Тому придумали буквально прибивати їх до одягу.

Виготовляють джинсові ґудзики з металу - міді, латуні або різних сплавів і декорують на будь-який смак - від дорогоцінних металів до іржі. Кріпляться вони безпосередньо на тканину, без використання ниток. На фронтальній стороні часто роблять карбування або тиснення, зазвичай у вигляді логотипу або назви компанії, але там можуть бути і герби, літери і будь-які символи. Гвздок (відповідна частина джинсового ґудзика) буває з рискою або гладка і повинна відповідати основі, тому зазвичай вони продаються в парі.

Сьогодні ґудзик джинсовий отримав більш широке використання. Це невід`ємний елемент повсякденного одягу і декору. Ґудзики для джинсової куртки, металеві ґудзики на джинсах, спідницях, жилетах і комбінезонах використовують як застібки. Виступаючи модним аксесуаром, джинсові ґудзики додають декоративної привабливості одягу, взуттю, гаманцям, сумкам, рюкзакам і навіть м`яким меблям. Застосовують їх і в якості заклепок, для міцного скріплення частин матеріалу один з одним.

Джинсові ґудзики. Різні типи

Конструкція

Ґудзик джинсова складається з двох компонентів - капелюшка-ґудзика і гвіздка-заклепки. Кріпиться джинсовий ґудзик на ламаній (рухомій) або стійкій ніжці. Перший вид ґудзиків найбільш зручний у використанні, оскільки легко і швидко застібається в петлю, а другий відрізняється підвищеною міцністю і надійністю. Ґудзики з рухомою ніжкою встановлюються в промислових умовах за допомогою механічного преса зі спеціальною насадкою. Для установки ґудзика джинсового на стійкій ніжці досить ручного важільного механізму.

Різновиди джинсових ґудзиків

Як було зазначено вище, джинсові ґудзики бувають двох основних видів: на фіксованій і плаваючій (ламаній) ніжці. Перші надійніші, другі легше застібати. Відрізняються джинсові ґудзики розміром (від 14 до 40 мм, хоча великі зустрічаються досить рідко) і формою. Зустрічаються круглі, квадратні, овальні і шестигранні ґудзики, з гострими або похилими кутами. Капелюшок може бути рівним, напівкруглим, увігнутим, опуклим і мати отвір посередині.

Класичний джинсовий ґудзик з отворомҐудзик без отвору

Переваги й недоліки

Основна перевага джинсових ґудзиків - швидка установка. Звідси ж випливає і основний недолік - для установки потрібен спеціальний прес. Серед інших переваг можна відзначити високу міцність і оригінальність, а зі слабких сторін - відносну складність процесу застібання, особливо в новому виробі.

Рекомендації щодо купівлі

Рекомендується купувати джинсові ґудзики відразу парою - капелюшок і гвіздок. У кожного виробника їх характеристики часто відрізняються і навіть будучи одного розміру, складові можуть одне одному не підходити.

Купити ґудзики джинсові оптом за вигідною ціною ви можете в нашому магазині. Асортимент представлений різним діаметром (14, 17 і 20 мм), колірним вибором (нікель, чорний нікель, антик), наявністю і відсутністю тиснення. Доступні джинсові ґудзики в упаковці по 1000 шт.