Фільтр за

Наявність:

Наявність:

Розмір

Розмір

Колір

Колір

Спеціальний атрибут

Спеціальний атрибут

Ціна

Ціна

  • 63,00 ₴ - 1 436,00 ₴

Текстильна застібка (липучка)
Липучка. Текстильна застібка - велкро | Купити оптом

Текстильна застібка (липучка)

Липучка для одягу, сумок, рюкзаків. Склад - високоякісний нейлон або поліестер. Є категорії A (NY), B (NY/PE), C (PE). Способи оплати: карта, банківський рахунок, готівка. Доставка логістичними операторами.

Знайдено товарів: 169.

Показати 1-24 з 169 товарів
Активні фільтри

Стрічка-липучка (інша назва "Велкро", що походить від торгової марки Velcro; текстильна застібка) - це елемент фурнітури що виконує функції застібки або кріплення і складається з двох елементів: один з гачками (жорстка частина), другий з петельками (м'яка частина). Основою зазвичай служать тканинні стрічки, прямокутники або кружечки. Перевагою липучки є простота процесу - потрібно лише притиснути половини, а для розстібання - потягнути в різні боки. Інша відмінна риса - можливість кріплення без позиціонування - половинки кнопки або блискавки вимагають досить точного взаємного розміщення, а текстильна застібка може бути закріплена "як попало".

Як працює липучка?

Ідея цього виду фурнітури запозичена з живої природи. Суцвіття реп'яха, відомого також як лопух, має маленькі, але дуже чіпкі гачечки які легко чіпляються за самий принцип. Жорстка частина легко чіпляється за м'яку, як реп'ях за тканину. А завдяки еластичності hooks and loops таке з'єднання можна розстібнути, не руйнуючи. Для виготовлення липучки використовують нейлон і поліестер або їх поєднання. Якщо коротко, нейлон краще, але руйнується під дією сонячних променів. Є й інші матеріали для виготовлення текстильної застібки, але у нас вони не представлені.

Застосування

  • Для закріплення клапанів і хлястиків. Кишені будуть закриватися без додаткових зусиль, а манжету можна підігнати під будь-який розмір. Подивіться на рукав сорочки. Часто там є кілька гудзиків для регулювання розміру. Часто один з них занадто великий, а інший - малий. А хлястик на липучці можна підігнати точно за розміром руки. Правда, це рішення для сорочок не використовують, а ось для курток воно підходить якнайкраще.
  • Для установки змінних нашивок (відзнаки, бейджи). Набагато простіше якщо такі штуки можна просто і швидко замінити, не відносячи в швейну майстерню. Бейджик на прищіпці теж просто замінити, але він легко може злетіти або зачіпитись, якщо висить на шнурку. На складі, будівництві або в умовах бойових дій це неприпустимо. Особливо зручно у такий спосіб наносити на військову форму імена і інформацію про групу крові.
  • Фіксатори кабелів. Це робота для кільцевої липучки в якій гачки і петельки розташовані на різних сторонах однієї стрічки. Зібраний в бухту провід менше зношується і не створює "приводів" впасти. Можна звичайно змотати скотчем, але закріплена на шнурі стрічка не загубиться і може використовуватися багаторазово, а скотч працює всього кілька разів.
  • Застібки для взуття. Це в першу чергу актуально для дитячих черевичок - з текстильної застібкою малюк може впоратися сам, та й батькам не завжди просто зав'язати бантик, особливо якщо взути потрібно маленького непосиду. Зав'язати шнурок складніше ніж застібнути на ремінець з велкро. До того ж, якщо потягнути неправильно, на шнурку може утворитися тугий вузол. І станеться це, по законам Паркінсона, в найбільш незручний час.
  • Іграшки. Всілякі конструктори, уловлювачі для м'ячиків, пазли, овочі і фрукти які можна "розрізати".

Що потрібно враховувати.

  • Велкро має різну стійкість до ультрафіолету. Якщо планується використання під сонцем, вам потрібен нейлон.
  • Текстильна застібка втрачає свої властивості в воді. Водостійкі липучки роблять з поліпропілену.
  • Велкро перестає застібатися при сильному забрудненні різними волокнами (нитки, волосся).