Фільтр за

Наявність:

Наявність:

Ціна

Ціна

  • 72,00 ₴ - 292 320,00 ₴

Розмір

Розмір

Спеціальний атрибут

Спеціальний атрибут

Колір

Колір

Застібка-блискавка
Застібка блискавка (zipper). Металева, тракторана, спіральна | Купити оптом

Застібка-блискавка

Застібка блискавка широкого спектру застосування з одним або двома бігунками. Велика колірна гама і розмірний ряд. Купити блискавку можна за готівковим і безготівковим розрахунком. Доставка проводиться поштовими компаніями.

Знайдено товарів: 343.

Показати 1-24 з 343 товарів
Активні фільтри

Конструкція блискавки не потребує опису - ця застібка поширена і кожен з нею зустрічався. Про всяк випадок ось посилання.

Переваги та недоліки блискавок

Блискавка була розроблена як швидка застібка для взуття ще в 19 столітті. Тоді ж з'явилася назва zipper. У той час вона не отримала широкого поширення, але пізніше "вписалася" у швейне виробництво завдяки зручності та швидкості застібання. Так блискавка для куртки стала звичним явищем. Швидкість, як випливає з назви - основна перевага цього типу застібки.

Основний недолік зіпера - заїдання, характерне для металевої застібки і знос при частому використанні. Інший недолік - складність заміни при поломці, так як потрібно перешити замок цілком. Але якщо зламався тільки бігунок, ремонт буде значно простіше.

Різновиди і їх відмінності

  • Металева. Зубці зроблені з металу, а значить, їх зносостійкість вище. Нажаль, матеріал обумовлює частіші заїдання. Металевий зіпер може виглядати більш солідно. Часто використовується в джинсовому одязі.
  • Тракторна. Зубці зроблені з пластика. Цей різновид вважається зносостійким і залишається працездатним навіть при випаданні зубчиків.
  • Спіральна. Виконана з крученого синтетичного волокна. Вважається найменш зносостійкою, але найбільш компактною. Саме цей тип поставляється не тільки поштучно (фіксованої довжини), але і рулонами, що дуже доречно якщо потрібно купити довгу блискавку.
  • Інші різновиди. Існують також потаємні, герметичні, двосторонні і навіть еластичні блискавки (для трикотажних виробів).

Слід зазначити блискавки з двома замками дозволяють, по-перше, відкривати невеликі сегменти в будь-якому місці застібки, а по-друге, залишаються в строю при розриві спіралі або випаданні декількох суміжних зубів.

Не стандартні застосування

Нестримна дизайнерська думка знайшла цікавий спосіб використання зіпера як "стротельного матеріалу" для сумок, абажурів, чохлів і пеналів, які можна "перестегівать" під свій смак і потреби.

Металеві блискавки служать основою для біжутерії. А якщо на тасьмі закріпити провід навушників, то отримаємо оригінальний і зручний аксесуар.