Блискавка металева
Блискавка металева для одягу, взуття, сумок - купити оптом

Блискавка металева

Знайдено товарів: 27.

Показати 1-24 з 27 товарів
Активні фільтри

Металева блискавка - різновид застібки в якій матеріалом для зубів є метал, зазвичай латунь або нікель, хоча іноді використовують алюміній, марганець або інші метали. Кожна ланка кріпиться до тасьмі окремо - це шматочок дроту певної форми, затиснутий на тканини. Завдяки такій конструкції металева блискавка продовжує виконувати свої функції навіть при випаданні декількох зубів. Зрозуміло втрата експлуатаційних властивостей буде відчуватися, але не так сильно як у разі розриву спіральної блискавки, яка взагалі припиняє працювати.

Зубці за формою нагадують ложечку: з одного боку у них виїмка, а з іншого - виступ. У закритому стані вони входять один в одного, чим і забезпечується міцне з'єднання.

Сфера застосування металевої блискавки

Особливості металевих блискавок обумовлені ​​матеріалом виготовлення і конструкцією. Вона важче інших різновидів, тому погано підходить для тонких тканин і легких речей. Типове використання - це зимовий і демісезонний одяг з щільних матеріалів.

Блискавка з металу не повинна торкатися шкіри - це в деяких випадках може викликати алергію або роздратування. Є думка що це особливо актуально для людей з підвищеною кислотністю.

Зате вона добре підходить для туристичного спорядження, сумок, валіз і взуття завдяки зносостійкості і міцності.

Специфічний зовнішній вигляд дозволяє використовувати блискавки зроблені з металу в дизайнерських рішеннях. Дуже добре виглядає зі шкіряним одягом, а для джинс взагалі є стандартом. Спіраль або трактор на джинсовому одязі виглядає недоречно, особливо в поєднанні з джинсовими ґудзиками.

Правильна експлуатація та переваги металевої блискавки

Основна проблема даного різновиду застібки - при неправильному зберіганні вона може заїдати. Щоб цього не відбувалося, слід уникати довготривалого зберігання виробів в зігнутому вигляді. Якщо блискавка періодично "гальмує", потрібно акуратно змастити її милом або парафіном, після чого розробити, кілька разів застібнувши. Якщо ж замок заїв найменш підходящий момент, в першу чергу подивіться, чи не стирчить в проблемному місці ниточка, шматочок тканини - щось стороннє. Зіппер дуже "не любить" цього.

Латунні блискавки не слід піддавати дії вологи і тим більше агресивних хімічних речовин - цей метал має відносно високу хімічну активність і при взаємодії з водою та іншими окислювачами темніє і втрачає товарний вигляд.

За рівної блискавки собачка їздить дуже плавно і легко. "Шляхетний" зовнішній вигляд дозволяє використовувати металеву блискавку як елемент декору. Висока міцність металу робить таку застібку надійною і довговічною.

Як купити відповідну металеву блискавку

В першу чергу потрібно визначитися з розмірами: номером і довжиною. Номер дорівнює ширині зубів в застебнутому стані. Також за номером підбирається бігунок - у них та ж нумерація. Колір бігунка зазвичай збігається з кольором самої блискавки. З довжиною все зрозуміло: для кишень маленьких сумок, гаманців підходять розміри до 20 см, для застібок верхнього одягу, великих сумок, чохлів - більше 40 см. Залишилося підібрати колір тасьми і зубів і оформити замовлення!