Фастекси
Фастекс - застібка для рюкзаків, паракорда. Купити оптом

Фастекси

Знайдено товарів: 95.

Показати 1-24 з 95 товарів
Активні фільтри

Фастекси - це різновид застібок. Назву цього чудового пристрою подарувала нам компанія Illinois Tool Works, яка в 1950 році створила підрозділ ITW Fastex з виробництва пластикової продукції, маючи на увазі, мабуть, слово fastener [застібка]. Пряжка фастекс зручна тим що дозволяє швидко з'єднати ремені, стропи, шнури або стрічки. Зрозуміло, розстебнути з'єднання можна не менше швидко, що дуже зручно, особливо в екстремальних умовах. Тому охочих купити фастекс завжди багато, наприклад серед виробників військового та туристичного спорядження.

Основні різновиди

В першу чергу фурнітура фастекс відрізняється матеріалом виготовлення.

Фастекс металевий роблять з різних металів. Вони зазвичай міцніші, але важчі. Блискучий метал виглядає красивіше ніж пластик, тому естетичні характеристики часто грають першу роль.

Пластикова застібка фастекс в середньому менш міцна, більш непоказна, зате має меншу вагу і допускає кастомізацію - в пластику простіше зробити отвір. Зворотний бік меншої міцності - можливість зламати фастекс-застібку, наприклад якщо він щільно забитий брудом, а розстебнути потрібно терміново. У гарячих точках і чи в умовах складних походів такі ситуації цілком представимо.

Області застосування фастексами

Застібку фастекс зазвичай пропонують купити в якості швидкого з'єднувача різних ременів. Клапани сумок, з'єднання лямок, що дозволяє щільно зафіксувати рюкзак на корпусі, розвантажувальні жилети, підсумки і чохли - у всіх цих випадках ви можете зустріти фастекс для рюкзака.

Є така чудова річ як паракорд. Спочатку він використовувався в якості парашутних строп, але пізніше потрапив в мирне життя і знайшов там собі місце, завдяки міцності, легкості і стійкості до цвілі. Любителі завжди бути готовими до всього плетуть з таких ниток браслети. Їх особливість в тому що при необхідності вони можуть бути швидко розпущені в досить довгу і міцну мотузку. Застібкою такого браслета служить фастекс для паракорда.