Фастекс
Фастекс - швидка застібка | Купити оптом

Фастекс

Фастекс пластиковий універсального призначення (сумки, рюкзаки, розвантажувальні жилети). Є металеві фастекси. Доставка по Україні компаніями-перевізниками. Купити також можна в офісі. Оплата за безготівковим розрахунком, на карту або готівкою.

Знайдено товарів: 60.

Показати 1-24 з 60 товарів
Активні фільтри

Фастекс, як випливаэ з назви (англ. fastex) - швидка застібка. Зазвичай використовується для фіксації клапанів сумок, застібання ременів, наприклад в розвантажувальних жилетах, рюкзаках, але, завдяки своїй універсальності, підходить для вирішення широкого кола завдань.

Як влаштований фастекс?

Фастекс складається з двох частин: перша - рамка з отворами-упорами, друга - замок з пружними зачепами і спрямовуючим зубцем. При взаємному входженню частин зачепи фіксуються в упорах і фастекс закривається. Для відкриття потрібно натиснути на гачки-зачепи. Коли гачки-зачепи повністю вийдуть з отворів відбувається відкриття. Обидві частини зазвичай кріпляться до ременів або тканинних стрічок. Конструкція досить проста і надійна, відрізняється швидкістю. Є фастекси з підвищеною безпекою - для відкриття потрібно натиснути додатковий важіль-кнопку. Це актуально для дитячих колясок, велосипедних сидінь. Матеріалом для фастекса зазвичай служить пластик, метал або компаунд.

Де ще застосовують фастекси?

  • Туристичне спорядження. Крім звичайного використання в рюкзаках, фасткеси застосовують для кріплення внутрішніх наметів.
  • Дитячі крісла. Навіть в найкомфортнішому візочку дитина може занудьгувати і випасти. Тим більше потрібно зафіксувати малюка в дитячому велокріслі. У таких ситуаціях вкрай важливо щоб застібка була надійною і зручною, щоб була можливість просто і швидко як закріпити, так і звільнити дитину. Фастекс відмінно підходить для цього.
  • Модний одяг. Останнім часом модельєри все частіше шукають незвичайні рішення. Використання фасткесов і іншої фурнітури як функціональних елементів одягу замість класичних застібок або в суто декоративних цілях стає все більш популярним.
  • Нашийні шнурки. Для носіння ключів, бейджів, рацій зручно використовувати стрічки або шнури з карабіном що відстібається.