Фастекси пластикові
Фастекси пластикові: всі потрібні розміри - купити оптом

Фастекси пластикові

Фастекс пластиковий універсального призначення (сумки, рюкзаки, розвантажувальні жилети). Є металеві фастекси. Доставка по Україні компаніями-перевізниками. Купити також можна в офісі. Оплата за безготівковим розрахунком, на карту або готівкою.

Знайдено товарів: 88.

Показати 1-24 з 88 товарів
Активні фільтри

Пластиковий фастекс, як випливає з назви (англ. fast) - швидка застібка, зроблена з полімеру. Зазвичай використовується для фіксації клапанів сумок, застібання ременів, наприклад в розвантажувальних жилетах, рюкзаках, але, в силу своєї універсальності, підходить для вирішення широкого кола завдань.

Як влаштовані фастекси?

Карабін фастекс складається з двох частин: перша - рамка з отворами-упорами, друга - замок з пружними зачепами і спрямовуючим стрижнем. Частини просуваються одна в одну, зачепи фіксуються в упорах і відбувається замикання. Для відкриття потрібно натиснути на гачки-зачепи. Коли вони повністю вийдуть з отворів відбувається відкриття. Обидві частини зазвичай кріпляться до ременів або тканинних стрічок. Конструкція досить проста і надійна, відрізняється швидкістю. Є фастекси пластикові з підвищеною безпекою - для відкриття потрібно натиснути додатковий важіль-кнопку. Це актуально для дитячих колясок, велосипедних сидінь. Купити пластиковий фастекс не означає придбати виріб виключно з пластика - іноді деякі деталі роблять з металу.

У якості розміру зазвичай беруть ширину по "вусикам" у вільному стані, виміряну в міліметрах, (наприклад 25 мм, 50 мм) або в сантиметрах (наприклад 4 см).

Де ще застосовують пластикові фастекси?

  • Туристичне спорядження. Крім звичайного використання в рюкзаках, фасткеси із пластику застосовують для кріплення внутрішніх наметів
  • Дитячі крісла. Навіть у найкомфортнішому візочку дитині може стати нудно і вона може випасти. Тим більше потрібно зафіксувати малюка в дитячому велокріслі. У таких ситуаціях вкрай важливо щоб застібка була надійною і зручною, щоб була можливість просто і швидко як закріпити, так і звільнити дитину. Пластмасовий фастекс відмінно підходить для цього.
  • Модний одяг. Останнім часом модельєри все частіше шукають незвичайні рішення. Використання фурнітури в якості функціональних елементів одягу замість класичних застібок або в суто декоративних цілях стає все більш популярним.
  • Нашийні шнурки. Для носіння ключів, бейджів, рацій зручно використовувати стрічки або шнури з карабіном що відстібується.