Фільтр за

Наявність:

Наявність:

Розмір

Розмір

Колір

Колір

Спеціальний атрибут

Спеціальний атрибут

Ціна

Ціна

  • 54,00 ₴ - 192,00 ₴

Шнур поліпропіленовий
Шнур поліпропіленовий круглий (в'язаний) - купити шнур оптом

Шнур поліпропіленовий

Знайдено товарів: 46.

Показати 1-24 з 46 товарів
Активні фільтри

Поліпропіленовий шнур - відмінне рішення для багатьох сфер побуту і виробництва. Якщо ви робите верхній одяг, спортивні костюми, сумки і рюкзаки - він знадобиться для надання форми, стягування, як застібка або матеріал для ремінців. Робите картонні сумочки для модних покупок, стильні шопінг-пакти і подібні речі без яких не функціонує ринок - вам знадобиться в'язаний шнур для виготовлення ручок. Взагалі, це універсальна штука - є маса застосувань для в'язаного поліпропіленового шнура в різних областях.

Поліпропіленовий шнур в капюшоні
Ручки для пакета з поліпропіленового шнура

Шнур круглий або плоский

Є дві основні різновиди: плоский і круглого перерізу. Це виразно помітно в взуттєвих шнурках: є плоскі і круглі. Особливої ​​різниці на практиці немає, хоча естетично вони сильно відрізняються. Для взуття обидва різновиди мають свої переваги і недоліки, але для одягу та сумок частіше використовується саме другий тип. Це зрозуміло - круглий профіль краще протягується в отвори і особливо в люверси. Так що для одягу краще купити шнур круглого перерізу. Це практичніше з точки зору зручності використання і ергономіки.

Як вибрати якісні поліпропіленові шнури

Шнур з поліпропілену - дуже простий виріб і купити його так, щоб він підійшов для ваших потреб - не складно. Головне перевірити міцність. Візьміть шнурок, і підвісьте вантаж в декілька кілограм. Якщо не витримує, значить якість погана. Максимальне навантаження в кілограмах має становити не менше подвоєної товщини, вираженої в міліметрах, помноженої на 5. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості виробленого продукту і підвищенням стандартів культури виробництва. Це допомагає робити нашу продукцію - круглі поліпропіленові шнури, більш якісними. У будь-якому випадку, перед тим як купити поліпропіленовий шнур оптом, потрібно детально проаналізувати пропозиції, щоб не залишитися з великою кількістю товару, що вам не підходить.

Шнур текстильний. Способи застосування

Існує багато способів застосування поліпропіленового текстильного шнура: від затяжок на сумках і рюкзаках до іграшкових і справжніх баскетбольних кілець, плетіння сумок і сіток, а також декорування одягу і меблів. Текстильний шнур, взагалі, відмінна ідея для своєї справи. У нього дуже багато корисних застосувань. Не мало людей побудували на цьому свій бізнес, від звичайного пошиття одягу до виробництва оригінальних м'яких меблів, спортивного приладдя та туристичного спорядження.

У поліпропіленового шнура багато переваг:

  • Володіє водовідштовхувальними властивостями - навіть після довгого перебування у воді поліпропіленове волокно не "набирає" вологу
  • Стійкий до багатьох агресивних речовин - побутових розчинників, помірних кислот і лугів
  • Стійкий до високих температур - погіршення властивостей починається тільки при нагріванні понад 90°C
  • Висока зносостійкість - не стирається в процесі багаторазового зав'язування в вузли
Розм'якшується при Плавиться при Розтягування перед розривом Вологопоглинання
140°C 165°C близько 30% 0 - 0.5%

Асортимент

Ми виробляємо шнури на спеціалізованих верстатах з обов'язковим контролем. Розмірний ряд: 3, 4, 5, 6, 8 мм, що покриває основні потреби швейного виробництва. Широка колірна гамма дозволяє задовольнити вимоги будь-якого дизайну. Зазвичай використовують або шнурок того ж кольору що і основний виріб, або контрастний. Поліпропіленовий шнурок з сердечником ми робимо індивідуально, під замовлення. Зв'яжіться з менеджером для уточнення подробиць.

Наша компанія пропонує купити шнур в'язаний поліпропіленовий оптом. Ми не тільки імпортуємо товар, але і самостійно виробляємо продукцію . Купуючи товар у нас ви допомагаєте вітчизняному виробникові зокрема і економіці в цілому. Якщо у вас є побажання або зауваження щодо якості нашої продукції, повідомте про них зручним для вас способом. Для нас важливий зворотний зв'язок.