Люверси
Люверси. Для одягу, штор, взуття | Купити оптом

Люверси

Люверс універсальний для одягу, сумок, штор, взуття. Матеріал виготовлення: сталь або латунь. Країна виробник: Китай, Туреччина. Оплата на банківський рахунок, карту або готівкою. Доставка проводиться поштовими операторами.

Знайдено товарів: 35.

Показати 1-24 з 35 товарів
Активні фільтри

Навіщо потрібні люверси?

Основне призначення люверса - зміцнення країв отворів в тонкому матеріалі (тканині, шкірі, папері ...). Це особливо важливо якщо там регулярно ковзає шнурок, тасьма або нитка. Така конструкція використовується для стягування сумок, мішків, рюкзаків, як спосіб відкрити/закрити або для фіксації чохлів, для швидкого закріплення тенту, наприклад на фургонах і вантажівках, для шнурівки, підгонки розміру одягу і т. д. Під час руху шнура краї отвору стираються, рвуться і можуть швидко стати непридатними. Люверс - це металева або пластикова шайба, що робить отвір стійким. Прання також є несприятливим фактором для "голих" прорізів, особливо в тканинах.

Як встановлюють люверси?

В основі роблять отвір. Вставляють втулку, а з іншого боку надягають на неї шайбу. Розвальцьовують край втулки на спеціальному пресі. Край прорізу залишається затиснутим між упором втулки і шайбою.

Спрощений варіант люверса - блочка. Це втулка без притискної шайби. Фіксація на матеріалі відбувається тільки розвальцюванням. Блочка використовується якщо не потрібна висока міцність і надійність.

Характеристики

Люверси розрізняються за розміром, формою і матеріалом. Типові значення внутрішнього діаметра люверса: від декількох міліметрів до декількох сантиметрів. Форма люверса - це зазвичай коло, еліпс, прямокутник або округлений прямокутник. Матеріалом виготовлення, як правило, служить нержавіюча сталь (найбільш міцний і стійкий варіант, але найдорожчий), латунь і сталь антикорозійним з покриттям (найдешевші).

Способи застосування

  • Початкова сфера застосування люверсов - вітрила.
  • Зміцнення отворів для шнурків у взутті.
  • Підгонка розмірів одягу. Важливо щоб одяг добре сидів по фігурі. Робочий одяг має бути підігнаний особливо ретельно, щоб виключити можливість зачепитися. Підгонка також сприяє теплоізоляції. Шнури, які забезпечують зміну розміру "їздять" через люверси.
  • Автомобільні тенти. Від великих фур до маленьких фургонів. Закритий багажник або кузов має безліч переваг, але в нього не зручно завантажувати, оскільки це потрібно робити з боку. Набагато зручніше завантажувати зверху. Тобто, потрібно щоб дах "знімався". Найпростіший варіант - накрити міцною тканиною і закріпити тросами. При цьому кріпильні отвори в тканині посилюються люверсами.
  • Канцелярія. Закріплення застібок клапанів конвертів, посилення зразків, зібраних на дужках, декорування та оздоблення.
  • Рекламні банери.

Що потрібно брати до уваги.

  • Прокол під люверси в еластичних матеріалах слід робити трохи меншим.
  • Латунний люверс не призначений для великих навантажень і несприятливих умов. Його сфера застосування - одяг і взуття. Тенти й інші навантажені конструкції, особливо з оцинкованими тросами (лвтунь окислюється, контактуючи з цинком) - погані товариші для латунної блочки.