ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРОДАЖУ

Ми раді вітати Вас на сайті http://da-tex.com.ua (далі – Сайт). Діючі ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРОДАЖУ визначають виключно правила продажу товарів, які запропоновані на даному Сайті. Покупець може ознайомитись з товарами, запропонованими на Сайті, до та в момент оформлення замовлення.

ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

Контактні телефони:

  • (044) 500-49-10
  • (095) 507-22-33
  • (096) 507-22-33
  • (063) 507-22-33

Час роботи: пн-пт з 9.00 до 17.00

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Покупець надає свою згоду на обробку персональних даних на наступних умовах:

  • Згода на обробку своїх персональних даних, наданих покупцем під час реєстрації покупця на Сайті або під час оформлення замовлення без реєстрації.
  • Метою обробки персональних даних є продаж товарів, представлених на Сайті, обробка замовлення покупця, рекламні цілі.
  • Підставою для обробки персональних даних є ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року № 2297-VI.
  • Покупець надає свою згоду на передачу персональних даних третім особам без попереднього повідомлення Покупця, якщо ці дії пов’язані з обробкою або доставкою замовлення.

ПРОПОЗИЦІЇ І ЦІНИ

Всі пропозиції на Сайті діючі на території України. Пропозиція дійсна тільки в межах наявних на складі Товарів.

Ціни на Сайті вказані в гривнях, без врахування вартості доставки. Ціни можуть мінятись протягом року, проте замовлені товари сплачуються по цінах на момент оформлення замовлення Покупцем.

Товари знаходяться у власності Продавця до моменту повної оплати Покупцем вартості замовлення.

ОБРОБКА ЗАМОВЛЕННЯ

Як тільки замовлення оформлено, на електронну адресу Покупця відправляється підтвердження про реєстрацію замовлення, із зазначенням загальної суми замовлення без урахування вартості доставки. Це повідомлення є підтвердженням того, що замовлення Покупця прийняте на обробку та йде підготовка до відправлення.

Замовлення обробляється та готується Продавцем протягом 1-3 робочих днів від дати його оформлення Покупцем на Сайті, та відправляється на адресу, вказану Покупцем.

Продавець не несе відповідальність за затримку доставки замовлення Покупця у випадку неповних та/або недостовірних даних, вказаних Покупцем при оформленні замовлення.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

Оплата замовлення здійснюється в гривнях, до відправки товару, в повному обсязі шляхом перерахування грошових коштів на карту банку «ПриватБанк» або іншим шляхом, вказаним на сайті.

При оформленні замовлення та його повній оплаті до 14.00, товар може бути відправлений в той же день, після попереднього узгодження з менеджером.

Перед проведенням будь-яких грошових операцій, будь-ласка, зв’яжіться з нами по телефонам, вказаним вище.

ДОСТАВКА ТОВАРУ

Доставка товару здійснюється в межах території України способом та за адресою, вказаною Покупцем під час оформлення замовлення. Продавець не несе відповідальність в разі неповних та/або недостовірних даних, вказаних Покупцем.

Доставка сплачується Покупцем згідно діючим тарифам транспортної компанії.

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

В разі виявлення невідповідності оформленого замовлення, Покупець має право обміняти або повернути товар. Обмін та повернення товару здійснюється протягом 2-х тижнів від дати відправлення.

У разі невідповідності якості товару заявленим характеристикам, Покупець має право на повернення бракованого та відправлення нового товару за рахунок компанії.

Для оформлення процедури повернення, зв'яжіться з менеджером.

Ножиці та матриці для встановлення фурнітури обміну не підлягають.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння