Пластикові ґудзики
Пластикові ґудзики – купити оптом з якісного пластику

Пластикові ґудзики

Пластикові ґудзики для курток, штанів, робочого і повсякденного одягу, халатів. Фурнітура для кухонного одягу розташована в розділі кухарські пуклі.

Знайдено товарів: 32.

Показати 1-24 з 32 товарів
Активні фільтри

Пластикові ґудзики - найбільш часто використовувані з часів промислової революції 19 століття. Завдяки широкій колірній гамі, різноманітності малюнків, термостійкості, несхильності до корозії, зносостійкості, а також можливості їх виробництва у великих кількостях, пластикові ґудзики широко використовуються в пошитті одягу. Купити пластикові ґудзики сьогодні можна абсолютно будь-якого кольору і будь-якої форми.

Матеріали

Виготовляють їх з різних матеріалів, таких як АБС-пластик, поліестер, акрилове скло (ПММА), нейлон, епоксидна смола і т.д.

Акрилонітрілбутадієнстірол (АБС) - термопластичний полімер, який використовується у виробництві пластикових ґудзиків. Це дуже міцний матеріал з високою ударо і термостійкістю.

Полиметилметакрилат (ПММА), також відомий як акрил або акрилове скло, являє собою прозорий термопластичний матеріал, який широко використовується в якості міцної заміни склу. Пластикові ґудзики з ПММА легкі, міцні, прозорі, легко фарбуються і відрізняються високою стійкістю до ультрафіолету і атмосферних впливів.

Міцний, дуже податливий поліестер може імітувати практично будь-який матеріал, навіть повністю натуральний (наприклад, ріг). Це найпопулярніші пластмасові ґудзики в світі. Співвідношення ґудзиків з поліестеру до інших матеріалів приблизно 10:1. Впливає на популярність і те, що купити ґудзики пластмасові з поліестеру можна за дуже доступною ціною.

Наукова назва нейлону - поліамід. Через високу механічну міцність, пластикові ґудзики з нейлону часто виготовляють на ніжці. Спочатку вони білі, але легко піддаються фарбуванню. Наприклад, після змішування перлової пудри, нейлонового матеріалу і лиття під тиском, ґудзики придбають чарівний перловий блиск. Нейлон стійкий до більшості органічних розчинників і відрізняється зносостійкістю: пластикові ґудзики можна піддавати хімчистці і прати разом з одягом.

Як роблять пластикові ґудзики

Щоб виготовити пластикові ґудзики, змішаний з барвником рідкий поліефір заливають у великі обертові металеві циліндри. Після затвердіння формуються листи або стрижні і вирізаються ґудзики, просверливаются отвори, вироби полірують і обробляють лазером.

Пластикові ґудзики з епоксидної смоли виготовляють дещо іншим широко використовуваним методом лиття. Поверхню ролика що обертається, покривають смолою, вона твердне і потім пресується в форму. Завдяки виробничім відмінностям, поверхня пластикових ґудзиків з смоли виглядає чистіше і яскравіше, а самі ґудзики товще і важче звичайних пластмасових.