Замок для застібки блискавки рулонної
Бігунки для блискавок (собачка) | Купити оптом

Замок для застібки блискавки рулонної

Замки для рулонних блискавок (бігунки) з одним або двома слайдерами. Розміри від 3 до 10 (за розміром блискавки). Доставка здійснюється по Україні поштовими операторами. Купити бігунки можна за готівковим або безготівковим розрахунком, а також оплатити картою.

Знайдено товарів: 170.

Показати 1-24 з 170 товарів
Активні фільтри

В бігунку є щось магічне - ось дві половинки застібки розділені і спроби з'єднати їх просто притуляючи ні до чого не привзодять. А ось ми проїхалися бігунком ... і вже не можемо роз'єднати блискавку. А що відбувається всередині – не видно. Насправді чарівництва немає, звичайна механіка. Напрямні бігунка просто вигинають зубці застібки під потрібним кутом, так щоб вони могли взаємно зачепитися. А було б цікаво зробити прозору собачку щоб весь процес було видно.

Друга функція бігунка - фіксація застібки. Є замки із спеціальними запобіжними шипами що блокують рух поки пуллер опущений. Простіші моделі тримаються на місці завдяки силі тертя.

Про розміри і типи.

Розмір бігунка відповідає ширині лінії зчеплених зубців. Це число є також розміром самої блискавки. Тобто собачка СП5 призначена для однойменної СПіральной блискавки зубці якої в закритому стані займають 5мм по ширині. Бігунки того самого розміру для тракторних блискавок зазвичай масивніше.

Слайдери - досить прості пристрої та класифікувати їх буде надмірністю. Відзначимо лише що версії з захистом від мимовільного ходу називають автоматичними. Також можна виділити двосторонні слайдери, в яких пуллери розташовані по обидва боки. Це актуально для двостороннього одягу, замків "дверей" в наметах.

Про конструкції

Взагалі, бігунок складається з власне слайдера і верхньої петлі - це куди кріпиться пуллер (брелок, ручка), до якого іноді чіпляють ухватку - додаткову металеву або тканинну ручку. Іноді, в гонитві за оригінальністю, кастомні ухватки роблять з іграшок, дискет, плетеного дроту, металевих фігурок, гайок, зубчатих коліс і навіть рибальських блешень.

Про назву

Відповідно до патенту, ця штука називається "слайдер". Термін "бігунок", мабуть, прийшов зі світу паровозів (винахід застібки блискавки стався саме в розпал епохи парових машин). Бігункова пара - це додаткові колеса в передній частині паровоза, рух якого по рейках схожий на застібання блискавки. Назва "собачка" скоріше за все жартівлива: бігає туди-сюди, з пуллером-хвостиком і може вкусити.